15 Nisan 2018

Hakkımızda

30 Yıldır Onbinlerce Ürünle Sektördeki Güvenilir Firma: PİMAKSAN

Firmamız 1989 yılında Pimaksan Piliç Çevirme Makinaları ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulup, müşterilerimizin istek ve görüşlerinide dikkate alarak, yaklaşık çeyrek asıra yakın tecrübesiyle sayısız ürünün altına PİMAKSAN imzasını atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

PİMAKSAN son yıllarda yükselen teknolojiyide kullanarak , müşteri talepleri doğrultusunda kaliteli , estetik , hijyenik ve kullanım kolaylığı sağlayan , satış sonrası servis desteğinide uzman kadrosuyla müşterilerine sunan Türkiye de profesyonel Piliç Çevirme Makinaları, Popcorn (mısır patlatma), Pamuk Şeker. Çikolata Şelalesi ve Bardakta Mısır (tane mısır) Tava Dondurma makinaları/tezgahları üreten İHRACATÇI LİDER bir kuruluş olmayı hak etmiştir.

Misyonumuz
Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir.
Bu suretle en güvenilir, hijyenik, estetik ve kaliteli ürünleri (popcorn, pamuk şeker, piliç kızartma, çikolata şelalesi ve bardakta tane mısır makinaları) üstün hizmet anlayışıyla sizlere sunarak, çalışmalarınızı kolaylaştırmayı ve kazançlarınızı en üst seviyeye arttırmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

* Müşteri ve kullanıcı memnuniyetini sağlamayı temel görev biliriz.
* En kıymetli hazinemiz , üstün kalite ve hizmet inancıyla çalışan , dinamik ve yaratıcı ekibimizdir.
* Sürekli yenilikleri takip eder ve değişimi yönetiriz.
Biz PİMAKSAN‘ız.

Ürünlerimiz

  • Pop corn makinaları
  • Piliç çevirme makinaları
  • Pamukşekeri arabaları
  • Bardakta tane mısır makineleri
  • Çikolata şelalesi arabaları
  • Rulo dondurma makinaları